IMG 3395 1024x768Aleksandra Dulka, Wiktoria Wieczyńska, Natalia Przyziółkowska, Joanna Mejger i Julia Dębińska zdobyły nagrody i wyróżnienia w XIII edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Łubiance.
Zdobywczynią I miejsca i nagrody specjalnej, ufundowanej przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pana Piotra Całbeckiego, została Joanna Mejger, II miejsce przyznane zostało Wiktorii Wieczyńskiej, a wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Dulka, Natalia Przyziółkowska i Julia Dębińska. To ogromne osiągnięcie, wziąwszy pod uwagę, że na konkurs napłynęło ponad 300 prac plastycznych.


Tegoroczne hasło konkursowe, do którego należało wykonać plastyczną interpretację, nosiło tytuł „Polska – moja ojczyzna”, a główną ideą konkursu było upowszechnianie wiedzy patriotycznej wśród uczniów, kształtowanie przynależności do małej i wielkiej ojczyzny oraz budowanie więzi lokalnych opartych na świadomości wspólnego dziedzictwa. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostały zaprezentowane 7 listopada 2018 roku w Diecezjalnym Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim, podczas uroczystego podsumowania konkursu.
Jesteśmy ogromnie dumni z sukcesu naszych uczennic i życzymy następnych nagród. Niech radość płynąca z tworzenia przeradza się w kolejne osiągnięcia!

1

1

3

1

1

6

7

8

9

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect