DSC 0060 1024x768W środę 28 listopada odbył się szkolny konkurs literowania „Spelling Master”, na który zgłosiło się 15 uczniów z klas 7, 8 i 3 gimnazjum. Walka pomiędzy uczniami była, podobnie jak w poprzednich latach, niezwykle zacięta. Wykazali się oni zarówno umiejętnością poprawnego literowania słów w języku angielskim, jak i znajomością tłumaczenia wylosowanych wyrazów na język polski. Komisja konkursowa zadecydowała o dogrywce w celu wyłonienia „mistrza spośród mistrzów”.
Tegorocznym Mistrzem Literowania w języku angielskim został Wiktor Górny z klasy 3GE. Na podium stanęli również Kamil Romanowski - II miejsce i Wiktoria Tylmanowska - III miejsce (oboje z klasy 3GE).

W finałowej dogrywce znaleźli się: Martyna Mochalska (3GE), Szymon Górny (7A), Martyna Boniecka (8B), Klaudia Trawińska (3GE), Jakub Witkowski (8B) i Krzysztof Szyczewski (3GE).

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za doskonałe przygotowanie i wspaniałą postawę podczas konkursu oraz gratulują zwycięzcom!

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect