WhatsApp Image 2024 04 30 at 22.44.26 1024x7681 maja 2024 r. obchodzimy 20 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. W ostatnim czasie w naszej szkole dużo mówi się o tym wydarzeniu. Często słychać „Odę do Radości”. W oddziałach przedszkolnych dzieci kolorowały flagi unijne. W klasach 1-3 uczniowie losowali 5 państw Unii Europejskiej, a następnie pod okiem wychowawców przygotowali piękne plakaty o tych krajach. Można je zobaczyć na korytarzach naszej szkoły. Za wszelkie działania w tym zakresie opiekunom i dzieciom bardzo dziękujemy.
Dodatkowo w ramach działań podsumowujących unijny projekt Erasmus+ zorganizowaliśmy w szkole dwa konkursy „20 lat Polski w Unii Europejskiej” - pierwszy dla klas 4-6 na przypinkę, drugi dla klas 7-8 na rolkę.
W konkursie plastycznym na przypinkę „20 lat Polski w Unii Europejskiej” laureatami zostali:
• Lena Misiaszek
• Maja Gutkowska
• Jakub Dalke
Wyróżnienia otrzymali:
• Julia Tokarska
• Wiktoria Laskowska
• Lena Krawczyk
• Marcelina Brożek
• Nikola Beck
• Jakub Kowalski


W konkursie na rolkę „20 lat Polski w Unii Europejskiej” wyniki przedstawiają się następująco:
• 1 miejsce – Julia Linetty i Jan Brzuska
• 2 miejsce – Agata Makowska, Julia Urbańska, Marta Zdrodowska
• 3 miejsce – Katarzyna Bąk i Zofia Zamorska
Wyróżnienia otrzymali:
• Zuzanna Kowalska
• Zuzanna Krasucka
• Zofia Wojciechowska
• Jan Szymański
• Błażej Żądlak
GRATULUJEMY!!!

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect