Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2020/2021

 

 

  Nazwisko i imię nauczyciela Przedmiot
1 Faluta-Kaszubowska Renata dyrektor szkoły
2 Pęcherska-Żary Małgorzata wicedyrektor szkoły
język polski
3 Bartnicka Natalia matematyka
4 Bąkowska Justyna religia
5  Bejgier Robert wychowanie fizyczne
6  Chościńska Agnieszka matematyka/chemia
7 Cierniakowska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
8 Czarnecka Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
9 Górna Anna język angielski
10 Grabowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
11 Gręźlikowska Karolina wychowanie przedszkolne
12 Idziak Julia biologia/ chemia
13 Jagielski Bartosz wychowanie fizyczne
14 Jarecka Anna edukacja wczesnoszkolna
15 Kamińska Monika pedagog specjalny
16 Kłos Małgorzata matematyka
17 Kraśniewska Danuta matematyka
18 Kubicka Aleksandra pedagog specjalny
19 Latanowicz Jolanta język angielski
20 Lüdtke Monika matematyka/fizyka
21 Łobodzińska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
22 Łobodzińska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
23 Majewska Grażyna przyroda/ geografia/ informatyka
24 Malinowska Małgorzata biblioteka
25 Michałek Dorota edukacja wczesnoszkolna
26 Nowak Ewa geografia/ edukacja dla bezpieczeństwa
27 Nowodworska Jadwiga pedagog specjalny
28 Okrucińska Elżbieta wychowawca świetlicy
29 Okrucińska Marzenna historia/ wiedza o społeczeństwie
30 Oleszczak Kamila język angielski
31 Orzechowska Mariola plastyka
32 Papierkiewicz - Brzustowska Gabriela wychowanie fizyczne
33 Parda Jolanta pedagog specjalny
34 Piątkowska Dorota wychowanie fizyczne
35 Piątek Małgorzata religia/logopeda
36 Rak Justyna pedagog specjalny
37 Ks.Relidziński Arkadiusz religia
38 Rogozińska Paulina doradztwo zawodowe/ pedagog specjalny
39 Rozwadowski Dariusz historia
40 Rożnowski Marek wychowanie fizyczne
41 Rudnicka Agnieszka język angielski
42 Rutkowska Małgorzata  język polski
43 Rybacki Marcin język niemiecki
44 Sankiewicz Justyna matematyka/ informatyka
45 Siergiej Marzanna edukacja wczesnoszkolna
46 Skotarczak Karolina język polski
47 Skrzeszewska Maria język polski
48 Sprada Ewelina Religia
49 Szefera Agnieszka psycholog
50 Szymańska Paulina wychowanie fizyczne
51 Urbańska Magdalena pedagog specjalny
52 Walenda Arleta fizyka/ chemia
53 Wardeński Mariusz muzyka/ informatyka
54 Witkowska Dorota pedagog szkolny
55 Wolska Monika wychowanie fizyczne/
wychowanie do życia w rodzinie
56 Wrzesińska Ilona edukacja wczesnoszkolna
57 Wypych Jolanta logopeda szkolny
58 Zacharek Grażyna edukacja wczesnoszkolna
59 Zarembska Jolanta wychowanie fizyczne
60 Zawadzka Sylwia język polski
61 Zwolińska Joanna pedagog specjalny
62 Żuławska - Jastrzębska Arletta język angielski
 
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect