LUK 5995 1024x76804 grudnia Urząd Marszałkowski w Toruniu uhonorował laureatów konkursu plastycznego dla dzieci „Gęś z mojej wyobraźni”, który został zorganizowany podczas kampanii „Kujawsko-Pomorska gęsina na świętego Marcina”. Najlepszym małym artystom z województwa dyplomy i nagrody wręczył osobiście marszałek województwa kujawsko- -pomorskiego Piotr Całbecki podczas uroczystego podsumowania konkursu 04 grudnia bieżącego roku. Wśród laureatów znalazło się aż pięcioro uczniów z naszej szkoły! W kategorii dzieci najmłodszych, do 6 lat, III nagrodę zdobyła Julia Jastrzębska, wyróżnienie otrzymała Antosia Miś. W kategorii dzieci starszych od 7 do 11 lat – zdobywcą I miejsca został Piotr Orzechowski, Maja Świerad otrzymała III nagrodę, wyróżniono pracę Kingi Rudnickiej. To ogromny sukces naszych uczniów tym bardziej, że na konkurs z województwa kujawsko-pomorskiego nadesłano ponad 200 prac plastycznych!
Naszej szkole przyznano również wyróżnienie specjalne za największą ilość nadesłanych prac. Wraz z najlepszymi życzeniami dla całej społeczności szkolnej Piotr Całbecki przekazał przybory plastyczne oraz książki dla dzieci i młodzieży. Te z pewnością przyczynią się do rozwijania zainteresowań i talentów naszych uczniów, za co serdecznie dziękujemy.
- Gratuluję wszystkim laureatom konkursów i dziękuję im za wysiłek włożony w przygotowanie prac. Nadesłaliście Państwo na konkurs piękne prace - mówił do laureatów marszałek Piotr Całbecki.

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect