20171209 140607 resized 1 1024x768W sobotę 9.12.2017 roku dziewczęta z klas 0-3 wzięły udział w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej ,, Gramy w Ręczną" w Bydgoszczy , który był podsumowaniem projektu , w którym nasza szkoła brała udział od września do grudnia. Dzięki współpracy Kujawsko Pomorskim Związkiem Piłki Ręcznej i Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce. Turniej był organizowany przez koordynatora wojewódzkiego projektu,, Gramy w Ręczną" i miał na celu dobrą zabawę i popularyzację piłki ręcznej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu naszego województwa, łącznie ok.120 dziewcząt i chłopców. Dzieci grały na mniejszych boiskach z małymi bramkami. Turniej został rozegrany systemem ,,każdy z każdym" .Nasze zawodniczki rozegrały pięć meczów . Turniej był o tyle szczególny, że nikt nie liczył bramek i nie zapisywał wyników, sędziowie cierpliwie tłumaczyli przepisy, na boisku panowała przyjazna atmosfera, każde dziecko było zwycięzcą i otrzymało złoty medal oraz słodki upominek.
W turnieju naszą szkołę reprezentowały:
1. Julia Szwesta 3c
2. Amelia Skorska 3c
3. Tatiana Wójcikowska 3c
4. Wiktoria Kreja 3c
5. Amelia Krawczyk 3b
6. Nicola Kolenderska 3b
7. Marcelina Skorasińska 3b
8. Kaja Cyrklaf 3b
9. Urszula Buchalska 3b
10. Julia Sobczak 3b
11. Amelia Depczyńska 3b
12. Amelia Budzińska3b
13. Maja Świerad 3b
14. Wiktoria Kłak 2a
15. Zofia Zamorska 2a
16. Wiktoria Włudarczyk 1b
17. Maja Zarembska
Dziewczęta bardzo chętnie uczestniczą w treningach, które odbywają się dwa razy w tygodniu. Dzięki udziałowi w projekcie otrzymały treningowe koszulki , piłki i bramki do mini piłki ręcznej ze Związku Piłki Ręcznej w Polsce.
Zawodniczkom gratuluję udziału w turnieju i życzę dalszej wytrwałości w treningach, które są drogą do sukcesów sportowych.

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect