DSC00888 1024x768Okres przedświąteczny w naszej szkole rozpoczął się od zapalenia iluminacji świetlnych 5 grudnia, wizytą Mikołaja wraz z pomocnikami wspieranymi przez przewodnicząca Rady Rodziców (która była sponsorem upominków) - Donatę Midurę oraz członkinię prezydium Anikę Puwalską. Następnie odbyły się Mikołajki na sportowo i przekazanie betlejemskiego światła pokoju, Jasełka w oddziałach zerowych oraz przejście kolędników prowadzonych przez p. Krzysztofa Dębińskiego. W ostatni dzień zajęć mijającego roku odbyły się spotkania wigilijne w klasach. Uczniowie naszej szkoły obejrzeli jasełka pt. „Betlejemska Droga”. Przedstawienie przygotowały dzieci klasy I b pod opieką p. Małgorzaty Piątek i p. Moniki Taborek. Uroczystość tę uświetnił tradycyjnymi kolędami i pastorałkami chór pod kierunkiem p. Jolanty Cierniakowskiej i p. Justyny Rak. W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością znamienici goście : ks. Piotr Igielski, Przewodnicząca Rady Rodziców Donata Midura oraz Sekretarz Gminy Ewa Bąk.
Wspólne kolędowanie i składanie życzeń wprowadziło wszystkich w radosny świąteczny nastrój.

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect