Bez tytułu 1024x7686.04.2018 w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim odbył się szkolny etap konkursu ,,Rummikub” , który jest kolejnym działaniem realizowanym w ramach projektu ,,Enigmatyczny Sherlock” współfinansowanego przez mBank.
Na sześciu stolikach walczyły czteroosobowe zespoły. Razem w konkursie wzięło udział 24 uczniów. Największą popularnością cieszył się on w klasach czwartych, chociaż był skierowany do uczniów klas IV – VII.
,,Rummikub” to gra planszowa, która uczy analitycznego myślenia, precyzji, spostrzegawczości, układania strategii oraz cierpliwości.
Najlepszym graczem okazała się Magdalena Oleś (klasa IVa) z dwoma wygranymi rundami i dwoma punktami karnymi, drugi był Wojciech Walenda (klasa VI a) z dwoma wygranymi i 11 punktami karnymi, trzeci wygrany to Jakub Szymański (klasa V c) z dwoma wygranymi i 13 punktami karnymi, czwarta Wiktoria Gajtkowska (klasa IVb) z dwoma wygranymi i 19 punktami karnymi. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, bo to oni będą reprezentować naszą szkołę na gminnym etapie ,,Rummikuba”, który odbędzie się 21.04.2018 .

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect