DSC02268 1024x768‘Never give up on what you really want to do.
The person with big dreams is more powerful than one with all the facts’
/Albert Einstein/

Dnia 25 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs z Języka Angielskiego „Drama Competition”, do którego przystąpiło 30 uczniów ze szkół naszej gminy. Konkurs miał charakter zespołowy, w którym każda ze szkół mogła zaprezentować dwie scenki. Mogliśmy zobaczyć doskonałą grę aktorską oraz podziwiać umiejętność posługiwania się językiem angielskim przez wszystkich uczestników.
Ostatecznie I miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom.: Zofia Wiśniewska, Agata Brzycka, Patrycja Gadomska, Zuzanna Midura, Dominika Chruściel, Paweł Panak, Piotr Orzechowski, Michał Wesołowski, Kacper Florkiewicz, Jakub Szymański ze scenką „Little Red Riding Hood”; II miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Pluskowęsach: Kinga Krzyżanowska, Natalia Kozera, Maksymilian Tylmanowski, Amelia Daszkowska, Paweł Lewandowski, Maciej Rysiewski w scence „Three wishes”; III miejsce uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielkim Rychnowie: Weronika Stopyra, Aleksandra Owczarczyk, Magdalena Wiśniewska, Mariusz Piotrowski, Franciszek Błaszkiewicz, Zuzanna Paszkiewicz, Patrycja Paszkiewicz, Angelika Sokołowska, Łukasz Kwaśniewski, Martyna Żółtowska ze scenką „The Little Match Girl”.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom doskonałej gry aktorskiej! Nigdy nie rezygnujcie z tego, co chcecie naprawdę w życiu robić!

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect