20180512 100245 1024x768W sobotę 12.05.2017 na centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim odbył y się Gminne Zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym klas szóstych i Trójboju Lekkoatletycznym klas czwartych.
W czwórboju chłopców rywalizowały trzy drużyny - Kowalewo Pomorskie, Wielkie Rychnowo i Wielka Łąka. Nasi chłopcy po zaciętej rywalizacji w rzucie piłeczką palantową, biegu na 60 m, skoku w dal i biegu na 1000 metrów, zajęli I miejsce w Gminie, zdobywając znaczący wynik 961 punktów. Szkołę Reprezentowali : Dawid Górski, Symon Górny, Oliwier Kopczyński, Mikołaj Skorasiński, Cezary Kubiak, Alan Kopczyński i Mikołaj Nowatka.
W czwórboju dziewcząt rywalizowały dwa zespoły: z Kowalewa Pomorskiego i Wielkiej Łąki. Nasze dziewczęta po wyrównanej walce zajęły drugie miejsce. Szkołę reprezentowały: Maja Kordas, Julia Kowalska , Nikola Kolenderska, Karolina Małkiewicz, Amelia Żuławska, Weronika Barańska.
W trójboju lekkoatletycznym chłopcy i dziewczęta z naszej szkoły byli niepokonani i zajęli I miejsce w gminie. W drużynie dziewcząt były: Olga Górna, Milena Boniecka, Zuzanna Barańska, Oliwia Chmielewicz, Aleksandra Dulka, Klaudia Magdzińska. Drużynę chłopców reprezentowali: Jakub Witkowski, Kacper Waszewski, Dominik Rasielewski, Oskar Żelazkowski, Hubert Rogowski, Jan Jastrzębski, Kacper Jankowski.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w zawodach i życzymy sukcesów na dalszych etapach .

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect