192728472 385796179393429 7342762387085145005 n 1024x768W weekend, 28 -30 maja br., dziewczęta z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orlik” rocznik 2008 i młodsze wzięły udział w IX Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. W turnieju zagrało 12 drużyn: SPOMS Kwidzyn, KPR Białystok, MKS Truso Elbląg, KS Victoria Piaseczno I i II, UKS Siódemka Osowa Gdańsk, MKS Pogoń Siedlce, UKS Banino I i II, UKS Jedynka MDK Bartoszyce I i II oraz drużyna z Kowalewa Pomorskiego. Nasze dziewczęta rozegrały 6 meczów i wszystkie wygrały, co dało nam I miejsce w klasyfikacji ogólnej. W finale pokonały zespół UKS Jedynka MDK Bartoszyce.
Zwycięską drużynę reprezentowały: Zuzanna Barańska, Samanta Ciołek, Anna Filar, Olga Górna, Zuzanna Jagielska, Wiktoria Oleszczak, Weronika Tarkowska, Urszula Buchalska, Amelia Budzińska, Kaja Cyrklaf, Zofia Dawiec, Amelia Depczyńska, Nikola Kolenderska, Julia Sobczak, Marcelina Skorasińska, Iga Szyplik, Maja Zarembska.

W najlepszej siódemce turnieju znalazła się Zuzanna Barańska, najlepszym strzelcem turnieju została Olga Górna, natomiast Wiktoria Oleszczak została najlepszą zawodniczką zespołu.
Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.