355253275 235993495850411 1356755564133588400 n 1024x76817 czerwca 2023 roku nasi uczniowie z klasy 2c i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Orlik” oraz Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół” zdobyli medale Mistrzostw Polski w Fit Kid i awans do Mistrzostw Europy.
Miłosz Watras zdobył złoty medal i Mistrzostwo Polski w kategorii III klasa Solo Boy A, Patryk Watras zdobył srebrny medal w tej samej kategorii.
Chłopcy brali też udział w kategorii No Stress, gdzie Miłosz Watras zajął II miejsce a Patryk zajął III miejsce.
Bracia rozpoczęli swoją przygodę z gimnastyką we wrześniu ubiegłego roku, chętnie brali udział w zajęciach i uczyli się nowych elementów gimnastyki sportowej . Podczas zawodów Miłosz zaprezentował improwizację taneczno-gimnastyczną do muzyki z filmu Rocky , a Patryk wystąpił jako James Bond, przedstawiając ciekawy układ .