20230930 103107 1024x768Sobota 30.09.2023 roku była dniem pełnym wrażeń dla gimnastyków z naszego T.G. ,,Sokół” i UKS ,,Orlik”. Siedmioro z nich spędziło aktywnie czas realizując swoje pasje gimnastyczne poprzez udział Pucharze Polski Fit Kid w Brodnicy. Było to fantastycznie wydarzenie sportowe do zorganizowania którego przyczynili Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół” na czele z druhną Katarzyną Brózdą pod patronatem burmistrza miasta Brodnica p. Jarosława Radacza , starosty powiatu brodnickiego p. Piotra Boińskiego oraz urzędu marszałkowskiego województwa kujawsko-pomorskiego. W Pucharze Polski wystartowało kilkadziesiąt zawodników i zawodniczek z całego kraju z ośmiu kubów i towarzystw gimnastycznych zrzeszonych w Polskim Związku Fit Kid .


Nasi zawodnicy startowali w kategorii NO STRESS oraz mieli również występy solowe w kategorii III klasy zawodniczej gdzie zajęli następujące miejsca :
NO STRESS rocznik 2015
2 miejsce Julita Okurowska
3 miejsce Zofia Terpiłowska
NO STRESS rocznik 2014
1 miejsce Julia Jarzyńska i Zuzanna Rudzka
2 miejsce Natalia Wudzińska
3 miejsce Patryk Watras i Miłosz Watras.
Występy solowe w kategorii III klasa
1 miejsce Patyk Watras
2 miejsce Miłosz Watras
6 miejsce Natalia Wudzińska
7 miejsce Zuzanna Rudzka
Zadanie zostało dofinansowane ze środków Gminy Kowalewo Pomorskie na realizację zadania publicznego na działalność szkoleniową i sportową UKS ,,Orlik”.
Gratulujemy sukcesów i życzymy wytrwałości w treningach.

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect