received 311901771739723           Szkolne Koło Caritas zorganizowało w naszej szkole zbiórkę kredek, temperówek i ołówków, włączając się w akcję „Kredki dla Afryki” prowadzoną przez fundację ASANTE, która co roku pomaga wyposażyć w artykuły szkolne dzieci z najbiedniejszych części Afryki. Dzięki pomocy Państwa Kostusiaków, rodziców naszych uczniów, udało się dostarczyć paczki do Zespołu Szkół nr 1
w Bydgoszczy, skąd powędrują prosto do afrykańskich dzieci. Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za pozytywną odpowiedź i włączenie się w zbiórkę. Dziękujemy bardzo Państwu Kostusiakom za przesłanie paczek.


             Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że pomaganie ma sens.

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect