Współpraca między Szkołą Podstawową im. Marii Konopnickiej i Publiczną Szkołą Muzyczną I Stopnia w Kowalewie Pomorskim cały czas trwa i powoli rozkwita. W tym roku szkolnym nauczyciele-artyści ze szkoły muzycznej dadzą kilka koncertów dla młodszych klas naszej szkoły, aby wyłowić talenty i zachęcić tych uczniów do podjęcia także edukacji muzycznej. Zapis pierwszego z takich koncertów już został przez nas udostępniony. Redakcja Konopnicka TV, czyli szkolnej telewizji, zapytała wicedyrektor naszej szkoły - panią mgr Małgorzatę Pęcherską-Żary i dyrektora Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia - pana mgra Krzysztofa Sypka o początki współpracy, jej rozwój i plany na przyszłość. Zapraszamy do obejrzenia tych rozmów!

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect