431839976 389060633917902 3414342640890667220 n 1024x768Nasi uczniowie z Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Orlik”- TG ,,Sokół” wzięli udział w Wiosennych Zawodach Fit Kid w Brodnicy. Organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół" Brodnica. W mistrzostwach wystartowało 24 naszych zawodników, którzy brali udział w dwóch kategoriach Improwizacji i No Stress. Głównym motywem zawodów było szukanie wiosny, dlatego wszyscy zawodnicy zatańczyli taniec z kwiatami, który miał zachęcić tę wspaniałą porę roku do przybycia. Zawody odbyły się w wiosennym nastroju i zostały zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. Organizatorzy zadbali aby uśmiech zagościł na twarzach uczestników i połączyli dobrą zabawę z rywalizacją sportową.

W kategorii No Stress nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:

• Patrycja Sawicka I miejsce
• Amelia Bocianowska I miejsce,
• Patrycja Skorska I miejsce,
• Patryk Watras I miejsce,
• Miłosz Watras I miejsce,
• Zuzanna Taborek II miejsce,
• Maja Furmańska II miejsce,
• Ksawery Brzuska II miejsce
• Lena Mazurkiewicz II miejsce,
• Maria Rzeźniczek II miejsce
• Marcelina Kaczmarek Iii miejsce,
• Agata Taborek II miejsce,
• Julia Czołgowska III miejsce,
• Martyna Kiżewska III miejsce.

W kategorii Improwizacji uplasowali się następująco:
• Julia Jarzyńska I miejsce,
• Zuzanna Rudzka I miejsce,
• Natalia Wudzińksa I miejsce,
• Julia Zegarska II miejsce,
• Zuzanna Chmielewicz II miejsce,
• Julita Okurowska II miejsce,
• Zofia Gumowska II miejsce,
• Marta Huzior III miejsce,
• Oliwia Dzwonkowska III miejsce.
Zawodników do zawodów przygotowały trenerki Jolanta Zarembska i Paulina Szymańska- Banicka. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim. All Right Reserved.
Design By Joomla Perfect