434520399 2108184259546692 8063965661896362094 n 1024x768W dniu 23.03.2024 roku 32 uczniów z klas sportowych pływackich, zawodników UKS ,,Orlik” wzięło udział w Wielkanocnych Zawodach Pływackich w Wąbrzeźnie organizowanych przez Fundację Aqua Strefa z Wąbrzeźna.
Zawody odbyły się w przyjaznej dla dzieci atmosferze wzbogaconej o nastrój wielkanocny. Nasi zawodnicy zaprezentowali się na zawodach bardzo dobrze. Chłopcy z klasy 2 sportowej zajęli następujące miejsca: Janek Lewandowski I miejsce, Stanisław Strzemkowski II miejsce, Franciszek Pacholec III miejsce. W kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Alicja Piątek, która również uczęszcza do klasy 2c sportowej. Dzieci z klas pierwszych nie zajęły miejsc na podium, ale zaprezentowały pierwszy raz swoje umiejętności na zawodach wyjazdowych, przepływając dystans 25m na głębokim basenie. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i medal, oraz skorzystali poczęstunku i atrakcji zorganizowanych przez Fundację Aqua Strefa.

Zawodników do zawodów przygotowały Jolanta Zarembska i Paulina Szymańska-Banicka.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.